Home / Zwroty

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami prawnymi, jako nasz klient, możesz odstąpić od zawartej z nami umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować wszystkie terminy, wystarczy, aby oświadczenie odstąpienia od umowy zostało wysłane przed upływem 14 dni.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy na Twoje konto wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu doręczenia przesyłki, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nasz sklep) w terminie do 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Ciebie wybrany w pierwotnej transakcji, chyba że na drodze kontaktu zostanie ustalone inaczej.

Mamy prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania.

Zakupione przedmioty należy odesłać lub dostarczyć nam nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowani zostaliśmy o odstąpieniu od umowy.

Adres do zwrotu: ul. Krakowskie Przedmieście 7, 00-068 Warszawa

Jako Klient musisz ponieść bezpośrednie koszty zwrotu zakupionych przedmiotów.
Więcej informacji na temat polityki zwrotów znajdziesz w naszym regulaminie dostępnym na stronie: www.swiatloczule.com/regulamin

X